Witamy serdecznie na portalu WynikiLotto.com.pl. Prezentujemy specjalnie dla Państwa najszybciej aktualizowane wyniki: Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Joker, Ekstra Pensja oraz Kaskada. Zachęcamy do odwiedzin naszego forum a także pozostałych działów: archiwum, statystyk, generatora liczb losowych, wykresów oraz wygraniomierza. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Lidze Typujących, w której do wygrania co miesiąc są zdrapki dla najlepiej typujących. Udostępniamy też, jako pierwsi w sieci usługę SMS, dzięki której można otrzymać wyniki wszystkich gier Lotto na swój telefon komórkowy. Dokładamy wszelkich starań aby publikowane przez nas wyniki lotto pojawiały się na żywo tuż po każdym losowaniu. WynikiLotto.com.pl to najszybciej publikowane wyniki lotto w sieci codziennie tuż po godzinie 14:00 i 21:40
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).
Konto

Witaj nieznajomy

Pierwszy raz na stronie ? Zarejestruj się

Opinie

Temat: Komentarze

Aak: Pozdrówka ????????

Adresat: aak

Data: 12-02-2017 22:09

Ankieta

Czy Totalizator Sportowy powinien być monopolistą na organizowanie gier losowych ?

tak

nie

nie wiem

Opcje
Wersja:
status-lotto-bot Lotto Bot
#145

Trzy wygrane po 13 219 619,50 zł

Tak oto kończy się najwyższa kumulacja w tym roku. Po dziewięciu losowaniach Lotto bez celnie wytypowanej szóstki pula na wygrane wyniosła dzisiaj 39 600 000 zł. Wygrana ta trafi w ręce trzech graczy, każdy otrzyma dokładnie 13 219 619,50 zł. Oczywiście wszystkim gratulujemy. Nie możemy również zapomnieć o dwóch celnych szóstkach w Lotto Plus jakie dzisiaj padły oraz głównej wygranej w Kaskadzie. Nie zawiódł się dzisiaj i ten kto liczył na wysoką wygraną w Mini Lotto. Dzisiaj w tej grze padła jedna celnie wytypowana piątka płatna 310 212,30 zł. Przy głównej wygranej Lotto wygląda mizernie ale nie zapominajmy, że Mini Lotto to najtańsza gra Totalizatora Sportowego wyłączając zdrapki. Osoba, która dzisiaj trafiła pięć liczb zostanie wpisane na listę najwyższych wygranych w Mini Lotto na miejscu 12 i będzie to jak do tej pory najwyższa wygrana w Mini Lotto w 2015 roku.
Autor: Administrator Wyświetleń: 3572 Komentarzy: 5
<< PoprzedniWszystkieNastępny >>

?

Autor: bigdick2 2015-10-18 09:48:42

Masz zdrapki? Gostek kupil 1000 zdrapek, wygral 200 zl! 800 sytacil!Inny kupil 5 wygral 500 zl!

Autor: kolektorka 2015-09-16 18:31:35

Admin stale sie myli! Rembiszewski poje.liczby Totalizator wyplacil!Pan niech odda Portalowiczom punkty!

Autor: bozboz 2015-09-13 14:19:51

Tak, zgadza się. Niestety Totalizator nie podaje od razu metod gry. Postaram się w następnej wiadomości pamiętać o uzupełnieniu o te informacje jak tylko się pojawią.

Autor: admin 2015-06-29 13:06:52

Administr, informacje o szóstkach powinny być poszerzone o metody gry.Pozdrawiam.

Autor: haker 2015-04-14 09:18:35

Musisz być zalogowany aby komentować

Zaloguj

Brak wiadomości na czacie. Bądź pierwszy !

Zobacz też archiwum wiadomości.

Użytkownicy (1)

status_czat_aktywnypacman

Musisz być zalogowany aby dodać wpis.
Włącz/wyłącz odświeżanie
#148

Transmisja Lotto

Z okazji Światowych Dni Młodzieży uprzejmie informujemy, że wszystkie transmisje studia lotto będą dostępne tylko w internecie. Zapraszamy wszystkich na portal wynikilotto.com.pl gdzie publikujemy losowania wszystkich gier Totalizatora Sportowego tuż po losowaniu. [...]
Więcej
2016-07-28 21:38:10
#147

Trzy szóstki we wczorajszym Lotto!

Wczorajsze losowanie Lotto z przewidywaną pulą na wygrane w wysokości 18 000 000 zł zakończyło się trzema celnymi szóstkami. Każdy z graczy zgarnął dokładnie 5 872 347,20 zł. Gracz z Kędzie­rzy­nia-Koźla sam wytypował szczęśliwe liczby, z Jedlicza zdecydował się na pięć zakładów na chybił trafił - jedne z nich okazał się tym szczęśliwym. Ostatni Lo [...]
Więcej
2015-07-10 16:03:56
#146

Nowy Lottomilioner!

A więc stało się, kumulacja, która zaczęła się w połowie maja została właśnie rozbita i to przez jednego gracza. Trafił on sześć szczęśliwych liczb w sobotnim losowaniu Lotto i stał się dzięki temu posiadaczem kwoty w wysokości 28 085 312 zł. Jest to 1043 Lottomilioner, a jego wygrana trafiła na 6 miejsce w historii najwyższych wygranych w Lotto. M [...]
Więcej
2015-06-07 01:19:51
#145

Trzy wygrane po 13 219 619,50 zł

Tak oto kończy się najwyższa kumulacja w tym roku. Po dziewięciu losowaniach Lotto bez celnie wytypowanej szóstki pula na wygrane wyniosła dzisiaj 39 600 000 zł. Wygrana ta trafi w ręce trzech graczy, każdy otrzyma dokładnie 13 219 619,50 zł. Oczywiście wszystkim gratulujemy. Nie możemy również zapomnieć o dwóch celnych szóstkach w Lotto Plus jakie [...]
Więcej
2015-04-11 22:38:23
#144

40 000 000 zł w Lotto!!

Już w sobotę przewidywana pula na wygrane pierwszego stopnia w Lotto wynieść może 40 000 000 zł. Dodatkowo przy tak znacznej kwocie są duże szanse na to, że ostateczna wygrana może być większa. Warto zauważyć, że jest to najwyższa kumulacja od 6 listopada 2012 roku kiedy to pula na wygrane pierwszego stopnia w wysokości 50 mln zł została podzielona [...]
Więcej
2015-04-10 09:16:24
#143

30 216 854,10 zł w Lotto

Cała suma, dokładnie 30 216 854,10 zł z kumulacji lotto 7 lutego 2015 roku trafi najprawdopodobniej do jednej osoby! Jeśli tak się stanie będziemy mieli trzecią najwyższą wygraną w historii tej gry. Gratulujemy i wierzymy, że wygranym jest jeden z naszych Użytkowników. W pozostałych grach też główną wygraną zgarnęła jedna osoba. W Kaskadzie standar [...]
Więcej
2015-02-07 23:37:37
#142

Kolejna megakumulacja w tym roku.

Wczorajsze losowanie Lotto przyniosło 122 trafnie wytypowane piątki (płatne 6043,40 zł każda) ale ani jednej celnej szóstki a to oznacza, że w najbliższy czwartek będziemy świadkami kolejnej dużej kumulacji w tym roku. Przewidywana pula na wygrane pierwszego stopnia na czwartkowe losowanie lotto wynosi już 23 mln zł.Celna piątka dała jednak poka [...]
Więcej
2015-02-04 11:48:04
#141

Koniec Jokera.

2015 rok to nie tylko zmiany w metodzie sprzedaży Kaskady. Przypominamy, że od 1 stycznie 2015 roku zakłady Kaskady można kupować na sześć kolejnych losowań a nie jak do tej pory tylko jedno. Kolejną zmianą od nowego roku jest zakończenie sprzedaży Joker-a. Dokładnie 30 stycznia 2015 roku po raz ostatni zaprezentujemy wyniki tej gry. Już od dłuższe [...]
Więcej
2015-01-05 22:37:45
#140

11 533 844,70 zł jedzie do Krakowa

Najwyższa kumulacja od 25 października 2014 roku w wysokości dokładnie 11 533 844,70 zł trafiła do stolicy województwa małopolskiego. Serdecznie gratulujemy. Jest to 1006 Lottomilioner. Co prawda do czołówki wygranych sporo mu jeszcze brakuje ale patrząc na ostatnie wygrane zdecydowanie nie możemy narzekać. Jak podaje Lotto, szczęśliwy gracz zaw [...]
Więcej
2014-12-11 08:28:47

Ranking

1. 27cm (2026)

2. artur_sopot (1811)

3. memmel (1770)

Statystyki

Użytkowników: 1653

Typujących:

Lotto - 305 (18.5%)

Lotto Plus - 305 (18.5%)

Mini Lotto - 49 (3%)

Multi Multi 21:40 - 48 (2.9%)

Kaskada 21:40 - 48 (2.9%)

Multi Multi 14:00 - 49 (3%)

Kaskada 14:00 - 50 (3%)

ZwycięzcyBonusSzczegóły

Ranking wszystkich edycji

Kumulacja Lotto
Lotto 23-2-2017 3 000 000
MM 26-2-2017 400 000