wynikilotto.com.pl/forum - Forum lotto, systemy, statystyki

Jeśli lubisz gry lotto to u nas powinieneś czuć się jak u siebie w domu.

Powrt na www.wynikilotto.com.pl

Obecny czas: 27 Lut 2017, 01:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przykład Oszustwa
PostWysłany: 12 Mar 2013, 11:36 
Oglądając wczoraj losowanie zaznaczam NA ŻYWO,czyli co toczy i dzieje się w tej "chwili bieżącej".Więc,dlaczego mogłem -zatrzymać losowanie "na wizji"?odczekać np;minutę-dwie-puścić dalej losowanie,jeszcze raz podkreślam''NA ŻYWO",cofnąć i jechać od początku?Moim zdaniem cały program jak i losowanie są spreparowane wcześniej -jawne oszustwo!Może powinny zająć się tym odpowiednie służby?,chyba,że mają w tym też interes.Pozdrawiam wszystkich optymistów.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Przykład Oszustwa
PostWysłany: 18 Mar 2013, 09:51 

Witam,

Widzisz, wszystko co opisałeś możesz zrobić dlatego, że film z losowaniem pobierany jest przez Twoją przeglądarkę zatem wszystko co już zostało wysłane "do internetu" i ściągnięte przez przeglądarkę możesz sobie w każdą stronę przewijać. Gdybyś chciał mówić, że to jest oszustwo to dokładnie o 22:15 musiałbyś mieć możliwość wyświetlenia losowanie lotto, które najczęściej jest ok 22:23. Tak jednak nie możesz zrobić bo losowanie jest "na żywo". Myślę, że zarzucanie wszystkim oszustwa przez nieznajomość matematyki jest mało obiektywne.

Zgłoś ten post
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Mar 2013, 12:58 

Niektórzy piszą , że lotto to oszuści, czasami puszczają transmisję powtórkową ( nie ,,na żywo''), że w te 3 minuty przed losowaniem komputer sprawdza wszystkie kombinacje skreślone przez graczy i wybiera takie liczby aby nie padła ,,szóstka''. Czy jest w tym choć trochę prawdy? Jak to jest z komisją nadzorującą przebieg gry? Jeśli choć trochę było by w tym prawdy to gra w lotto nie ma żadnego sensu . Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda na prawdę. Dawniej liczby można było skreślać do pół godziny przed losowaniem, teraz można na 3 minuty przed losowaniem , a jednak ludzie piszą że komputer się wyrobi w te 3 minuty aby sprawdzić wszystkie skreślenia graczy ( mi nie chce się w to wierzyć).

Zgłoś ten post
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Paź 2013, 10:16 
Do michała~widzę,że jesteś jednym z tych uparciuszków,co ślepo wierzą LOTTO.Pewnie wydajesz większość pieniążków na te gry?Czy nie jest to aby hazard-choroba?Tak czy inaczej życzę ci powodzenia i zastanawiam się czy Polacy (przynajmniej większość) nie są już uzależnieni i choży-w aptekach kolejki,w kolekturach,spożywczakach,gdzie znajdują tzw;maszynki do nabijania kasy także kolejki.Ostatnio jakieś małżeństwo robiło przy mnie zakupy,dziecko chciało jakieś słodycze,nie dostało i strasznie się rozpłakało,pan zabrał dziecko,a pani płacąc za zakupy dodatkowo wydałana kupony i zdrapki ponad 30 zł.I czy to nie jest chore?

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Sty 2017, 10:28 
Ludziska nie puszczajcie kuponów w spożywczakach i na chybił-trafił bo to po pierwsze maszynki do nabijania kiebzy tym oszustom a po drugie to system i moc głównej stacji kompa totka w porównaniu do waszych domowych to jak renta babci a zarobki tuska to ma przerób i możliwości o jakich wy zwykli darczyńcy nie macie pojęcia i jeszcze panie prezesie lotto jak się daje premie to wszystkim po równo o pieskach pan nie zapomniał?

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 28 Sty 2017, 09:27 
Czy ktoś wie dlaczego wiele razy powtarzają się te same liczby w losowaniach,sprawdzcie np.;ostatnie 20-30 losowań i ktoś już pisał;gdzie są małe liczby? Dlaczego nie ma losowań z małymi liczbami. Oszustwo czy siła rzeczy?Na kilkadziesiąt losowań jedno z małymi liczbami,dlaczego nie odwrotnie? Pozdrowienia wszystkim grającym.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Lut 2017, 19:03 
Ja wiem ,gnębie toto swoimi liczbami a są to także małe liczby i jak dotąd nie wylosowali żadnej opcji tylko duże liczby a wiele z nich powtarzają .To system tak jest ustawiony aby nie dać wygrać więcej ludziom -to zwykłe OSZUSTWA.Mam nadzieje,że się wezmą za nich jak za Amber Gold.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Lut 2017, 09:39 
Jestem za -rozwiązać Totalizator,a tych co tam mącą z prezesem na czele do ROBOTY!,a nie pierdzieć w stołki!

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 24 Lut 2017, 10:33 
Moje liczby na lotto i lotto plus;1,2,4,6,9,10, i 5,9,12,21,42,48 ,a TOTALIZATORA;3,7,8,10,31,40 i 4,8,13,20,41,47 .PROSZE-zobaczcie ostatnich pięć losowań.Czy to losowania?-NIE! Ale jak zwykły człowiek to udowodni? Pozdrawiam.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Możesz zakładać nowe tematy na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum