wynikilotto.com.pl/forum - Forum lotto, systemy, statystyki

Jeśli lubisz gry lotto to u nas powinieneś czuć się jak u siebie w domu.

Powrt na www.wynikilotto.com.pl

Obecny czas: 27 Lut 2017, 01:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: word pres
PostWysłany: 11 Gru 2016, 01:26 
Gnębię chamów z totalnego-totalitarnego-śmego i owego systemu CHOREGO już dłuższy czas i będę gnębiła tych oszołomów i ich system moimi "lu"cyferkami aż podam ich do sądu o oszustwa do kiedy skończy mi siębudżet unijny . Wójek tus....i ciocia Bieńko...... mają się ok.Proletariusze uni łączmy się i wykończmy LOTKA-kmiotka! Pa -kasjerka Gierka.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: word pres
PostWysłany: 12 Gru 2016, 08:33 
Powiedzcie mi kochani dlaczego zawsze ale to zawsze wylosowne są cyferki sąsiednie,a nie te które np.;podaje maszynka na chybił-trafił,to już daje do myślenia,że jest coś nie tak. Jak się poczyta i się poogląda materiały o oszustwach LOTTO,to ja się pytam gdzie są i co robią takie instytucje jak:CBŚ,CBA,a nawet Policja.Czy ktoś w ogóle to kontroluje i czy firma TOTALIZATORA przechodzi jakieś kontrole? To jest jak drugie Amber Gold-takie przynajmniej mam odczucia.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 15 Gru 2016, 10:36 
ja także jak mam 15,17 to losują16 jak 4 21 losują 3, 20 ,u mnie 35, 38 ,alosują 36,37 itd..

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 21 Gru 2016, 07:15 
Systemowi LOTTO kończą się opcje dlatego losuje coraz częściej nie tylko po dwie liczby obok siebie ale już po trzy,a nawet cztery chociaż z tymi trzema może sobie poszaleć kilka miesięcy a nawet lat.Możliwości ma w ten sposób nieograniczone,no do pewnego momentu,ale to nie prędko nastąpi.Wyrafinowani oszuści mają wolną rękę,bo co robią instytucje kontrolujące lub mogące skontrolować totalizator-prawdopodobnie są na usługach tejże firmy,a jak wiadomo pies swojego nie pogryzie.KOD-owcy okupujecie nie ten budynek i napastujecie nie tych ludzi-zarazo OBUDŹ SIĘ!.Przestańcie pić ipalić dopalacze,a przynajmniej zmniejszcie dawkę o połowę!

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 24 Gru 2016, 06:52 
22grudzień2016-moje liczby 2,5,8,11,12,44,a w lotto plus wylosowali 1,7,10,13,40,45 Miliony ludzi gra i nikt nie sprzeciwia się oszukańczym metodom totalizatora?

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Możesz zakładać nowe tematy na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum